Interwencje
Zaloguj/Wyloguj Napisz do Nas

WhatsApp Image 2019 10 07 at 10.58.35 1W ostatni weekend ciechanowscy strażacy interweniowali ośmiokrotnie. Poniżej przedstawiamy wybrane interwencje.

5 października o godz. 8:51 do Stanowiska Kierowania wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w m. Łysakowo. Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania KDR stwierdził, że doszło do kolizji ciągnika rolniczego z samochodem ciężarowym przewożącym mleko. W wyniku zdarzenia żadna osoba nie została poszkodowana. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie strażacy odłączyli zasilanie elektryczne w pojazdach oraz przy pomocy sorbentu zebrali niewielki wyciek substancji ropopochodnej. Na tym działania zakończono. Miejsce zdarzenia przekazano pisemnie policji pozostałej na miejscu zdarzenia. W działaniach trwających 1h14min udział brały cztery zastępy straży pożarnej.

Tego samego dnia o godz. 11:14 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji w Ciechanowie, Aleja Unii Europejskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu KDR stwierdził, że samochód osobowy RENAULT CLIO wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Samochodem podróżował sam kierowca, który samodzielnie opuścił pojazd i nie odniósł żadnych obrażeń. Na miejscu obecny patrol policji. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie KDR polecił odłączyć akumulator w uszkodzonym samochodzie. Wycieków nie stwierdzono. Użytkownikowi na piśmie przekazano miejsce objęte działaniami ratowniczymi. Zastęp zakończył działania, na miejscu pozostał patrol policji. W działaniach trwających 27min udział brały dwa zastępy straży pożarnej.

Opracowanie: mł. kpt. Damian Kołpaczyński

Zdjęcia: KP PSP Ciechanów

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Akcje informacyjne

koo ratunkowe

 

STOP POAROM TRAW

 

naglowek KRCI MNIE BEZPIECZESTWO

 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

czujka

...................................

 

 

 

"Każdy adres-kazdy adres-jest ważny"

...................................

nie dla czadu

 

 

 

Ostrzeżenia pogody


Zmiana 1Zmiana 2Zmiana 3
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Content marketing

Licznik odwiedzin


318749

Dziś:1
Ten miesiąc:3,096
Poprzedni miesiąc:4,799

STATYSTYKA ZDARZEŃ
Ilość interwencji na dzień:
20-10-2019
Ogółem 906
Pożary 273
Miejscowe zagrożenia 586
Alarmy fałszywe 48
Ciechanów