Interwencje
Zaloguj/Wyloguj Napisz do Nas

DSC 031231 stycznia 2019 r. do SKKP w Ciechanowie w godzinach popołudniowych wpłynęły dwa zgłoszenia o kolizjach drogowych.

Pierwsze zdarzenie zgłoszono do SKKP o 15:30. Dotyczyło zdarzenia w m. Chotum gm. Ciechanów. Po dojeździe na miejsce, strażacy zastali kolizję dwóch samochodów osobowych: Seata Toledo i BMW E36. Seat leżał na dachu na poboczu drogi blokując tym samym jeden pas ruchu, drugie auto biorące udział w kolizji stało na kołach po przeciwnej stronie drogi. Kierujący pojazdami nie odnieśli żadnych obrażeń i opuścili je przed przyjazdem straży pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zakręceniu zaworów na butlach LPG i odłączeniu akumulatorów oraz postawieniu na koła samochodu SEAT.

W trwającej 55 minut akcji udział brały dwa zastępy JRG Ciechanów i jeden zastęp OSP Rydzewo.

O drugiej kolizji drogowej w Ciechanowie przy ul. Mleczarskiej poinformowano SKKP w Ciechanowie niespełna godzinę później, o godzinie 16:27. Na miejsce kolizji zostały zadysponowane dwa zastępy JRG Ciechanów. Po dojeździe, strażacy zastali dwa auta biorące udział w kolizji: DACIA Dokker i RENAULT Scenik. Autem DACIA podróżował tylko kierujący, natomiast w drugim samochodzie podróżował mężczyzna wraz z trójką dzieci. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez zamknięcie jednego pasu ruchu i zebraniu płynów eksploatacyjnych z jezdni przy użyciu sorbentu. Pojazdy usunięto z jezdni na pobliski parking. Na miejscu zdarzenia obecny był patrol Policji.

Akcja trwała 39 minut.

Opracowała: st. spec. Anna Piątkowska

Zdjęcia: KP PSP Ciechanów

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Akcje informacyjne

koo ratunkowe

 

STOP POAROM TRAW

 

naglowek KRCI MNIE BEZPIECZESTWO

 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

czujka

...................................

 

 

 

"Każdy adres-kazdy adres-jest ważny"

...................................

nie dla czadu

 

 

 

Ostrzeżenia pogody


Zmiana 1Zmiana 2Zmiana 3
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Content marketing

Licznik odwiedzin


303495

Dziś:140
Ten miesiąc:2,157
Poprzedni miesiąc:5,126

STATYSTYKA ZDARZEŃ
Ilość interwencji na dzień:
15-07-2019
Ogółem 566
Pożary 183
Miejscowe zagrożenia 354
Alarmy fałszywe 29
Ciechanów