Interwencje
Zaloguj/Wyloguj Napisz do Nas

a3a2db09 b91f 43ed bfc4 ae71a064e05b10 września o godz. 19:01 do Stanowiska Kierowania w Ciechanowie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w m. Zeńbok.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia KDR z JRG Ciechanów zastał wypadek drogowy dwóch samochodów osobowych Renault Laguna i Seat Leon.  W wyniku zdarzenie dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu obecny był patrol Policji.
Po rozpoznaniu KDR polecił zabezpieczyć miejsce zdarzenia, całkowicie zamknąć ruch na drodze powiatowej na czas akcji, udzielić KPP osobom poszkodowanym, odłączyć akumulatory w uszkodzonych pojazdach, usunąć plamę płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu oraz oświetlić teren akcji z najaśnic samochodowych.
Po zbadaniu przez zespoły ZRM osoby poszkodowane zostały przetransportowane do SOR w Ciechanowie. Na miejsce zdarzenia przybyła grupa dochodzeniowo - śledcza z KPP w Ciechanowie. W chwili odjazdu miejsce zdarzenia wraz z uszkodzonymi pojazdami zabezpieczyły pozostałe tam patrole Policji. W działaniach trwających 1h31min udział brały trzy zastępy straży pożarnej.

Opracował: mł. kpt. Damian Kołpaczyński

Zdjęcia: KP PSP Ciechanów

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Akcje informacyjne

koo ratunkowe

 

STOP POAROM TRAW

 

naglowek KRCI MNIE BEZPIECZESTWO

 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

czujka

...................................

 

 

 

"Każdy adres-kazdy adres-jest ważny"

...................................

nie dla czadu

 

 

 

Ostrzeżenia pogody

Licznik odwiedzin


366017

Dziś:41
Ten miesiąc:779
Poprzedni miesiąc:4,293

STATYSTYKA ZDARZEŃ
Ilość interwencji na dzień:
07-08-2020
Ogółem 806
Pożary 169
Miejscowe zagrożenia 606
Alarmy fałszywe 31
Ciechanów