Wydarzenia
Zaloguj/Wyloguj Napisz do Nas

IMG 6215W dniach 20 – 22 marca 2019 r. zostały przeprowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie ćwiczenia doskonalące na terenie Zakładu Komunikacji Miejskiej Sp. z.o.o. oraz Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z.o.o.

Krci mnie bezpieczestwoOkres wiosenny sprzyja robieniu porządków wokół posesji i wypalaniu pozostałości roślinnych na łąkach co wpływa negatywnie na środowisko. Ogień, który płonie na łąkach i nieużytkach  nie tylko zabija wszystko co spotka na swojej drodze, ale też łatwo może się wymknąć spod kontroli i spowodować wiele nieprzewidzianych szkód. Wypalanie traw zabija ludzi, zwierzęta i środowisko.

IMG 6070ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU - „Młodzież Zapobiega Pożarom”

4 marca 2019 r. na terenie KP PSP Ciechanów przeprowadziliśmy kolejną akcję poboru krwi z cyklu „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”

15 marca 2019 r. o godz. 10.00 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie przy ul. Płockiej 32, po raz kolejny przeprowadzone zostaną eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

8 marca w Dniu Kobiet, Komendant Powiatowy PSP w Ciechanowie - st. kpt Jarosław Nowosielski, Zastępca Komendanta - st. kpt. Radosław Osiecki oraz funkcjonariusze złożyli serdeczne życzenia kobietom pracującym w ciechanowskiej komendzie.

Akcje informacyjne

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

czujka

...................................

 

 

 

"Każdy adres-kazdy adres-jest ważny"

...................................

nie dla czadu

 

 

Ostrzeżenia pogody


Zmiana 1Zmiana 2Zmiana 3
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Content marketing

Licznik odwiedzin


283626

Dziś:194
Ten miesiąc:4,433
Poprzedni miesiąc:5,609

STATYSTYKA ZDARZEŃ
Ilość interwencji na dzień:
25-03-2019
Ogółem 185
Pożary 61
Miejscowe zagrożenia 116
Alarmy fałszywe 11
Ciechanów