Rok 2017
Zaloguj/Wyloguj Napisz do Nas

W dniu 19 maja 2017 r. w” Karczmie u Zbyszka”, koło Pawłowa , odbyło się spotkanie emerytów naszego koła z okazji Dnia Strażaka. W spotkaniu wziął udział Komendant Powiatowy PSP w Ciechanowie Arkadiusz Muszyński. Tradycyjnie na spotkanie przybyli licznie koleżanki i koledzy, wśród nich seniorzy naszego koła Jadwiga Kołakowska i Jan Brodzik emeryci , którzy 15 lat temu zakładali koło. Do zacnego grona emerytów przyjęci zostali: Dariusz Kopczyński, Krzysztof Dołęgowski, którzy w tym roku zakończyli służbę i przeszli na zaopatrzenie emerytalne. Po przedstawieniu bieżących spraw organizacyjnych przez  Prezesa Koła Waldemara Wyszkowskiego, odbyła się biesiada  w trakcie której koleżanki i koledzy emeryci dyskutowali na różne tematy bieżące i prywatne . Biesiada z uwagi na ładna pogodę miała charakter rekreacyjno-plenerowy .

Licznik odwiedzin


355741

Dziś:151
Ten miesiąc:5,203
Poprzedni miesiąc:4,207

STATYSTYKA ZDARZEŃ
Ilość interwencji na dzień:
28-05-2020
Ogółem 451
Pożary 122
Miejscowe zagrożenia 306
Alarmy fałszywe 23

 

Ciechanów