Rok 2017
Zaloguj/Wyloguj Napisz do Nas

W dniu 19 maja 2017 r. w” Karczmie u Zbyszka”, koło Pawłowa , odbyło się spotkanie emerytów naszego koła z okazji Dnia Strażaka. W spotkaniu wziął udział Komendant Powiatowy PSP w Ciechanowie Arkadiusz Muszyński. Tradycyjnie na spotkanie przybyli licznie koleżanki i koledzy, wśród nich seniorzy naszego koła Jadwiga Kołakowska i Jan Brodzik emeryci , którzy 15 lat temu zakładali koło. Do zacnego grona emerytów przyjęci zostali: Dariusz Kopczyński, Krzysztof Dołęgowski, którzy w tym roku zakończyli służbę i przeszli na zaopatrzenie emerytalne. Po przedstawieniu bieżących spraw organizacyjnych przez  Prezesa Koła Waldemara Wyszkowskiego, odbyła się biesiada  w trakcie której koleżanki i koledzy emeryci dyskutowali na różne tematy bieżące i prywatne . Biesiada z uwagi na ładna pogodę miała charakter rekreacyjno-plenerowy .

Akcje informacyjne

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

czujka

...................................

Kampania Społeczna MSWiA promująca szacunek dla Flagi RP i Hymnu RP

flaga

...................................

grafika

...................................

Logo coRozstrzygnięcie KONKURSU

...................................

"Każdy adres-kazdy adres-jest ważny"

...................................

nie dla czadu...................................

 

...................................

fajerwerki poradnik

Ostrzeżenia pogody


Zmiana 1Zmiana 2Zmiana 3
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Content marketing

Licznik odwiedzin


271828

Dziś:107
Ten miesiąc:5,071
Poprzedni miesiąc:5,258

STATYSTYKA ZDARZEŃ
Ilość interwencji na dzień:
22-01-2019
Ogółem 48
Pożary 15
Miejscowe zagrożenia 29
Alarmy fałszywe 4
Ciechanów