Rok 2017
Zaloguj/Wyloguj Napisz do Nas

W dniu 19 maja 2017 r. w” Karczmie u Zbyszka”, koło Pawłowa , odbyło się spotkanie emerytów naszego koła z okazji Dnia Strażaka. W spotkaniu wziął udział Komendant Powiatowy PSP w Ciechanowie Arkadiusz Muszyński. Tradycyjnie na spotkanie przybyli licznie koleżanki i koledzy, wśród nich seniorzy naszego koła Jadwiga Kołakowska i Jan Brodzik emeryci , którzy 15 lat temu zakładali koło. Do zacnego grona emerytów przyjęci zostali: Dariusz Kopczyński, Krzysztof Dołęgowski, którzy w tym roku zakończyli służbę i przeszli na zaopatrzenie emerytalne. Po przedstawieniu bieżących spraw organizacyjnych przez  Prezesa Koła Waldemara Wyszkowskiego, odbyła się biesiada  w trakcie której koleżanki i koledzy emeryci dyskutowali na różne tematy bieżące i prywatne . Biesiada z uwagi na ładna pogodę miała charakter rekreacyjno-plenerowy .

Akcje informacyjne

koo ratunkowe

 

STOP POAROM TRAW

 

naglowek KRCI MNIE BEZPIECZESTWO

 

Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!

czujka

...................................

 

 

 

"Każdy adres-kazdy adres-jest ważny"

...................................

nie dla czadu

 

 

 

Ostrzeżenia pogody


Zmiana 1Zmiana 2Zmiana 3
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Content marketing

Licznik odwiedzin


318750

Dziś:2
Ten miesiąc:3,097
Poprzedni miesiąc:4,799

STATYSTYKA ZDARZEŃ
Ilość interwencji na dzień:
20-10-2019
Ogółem 906
Pożary 273
Miejscowe zagrożenia 586
Alarmy fałszywe 48
Ciechanów