Rok 2017

Masz pytania, sugestie lub chciałbyś się podzielić informacjami? Napisz do Nas, postaramy się pomóc.
Proszę o wypełnienie wszystkich pól
Dodaj załącznik:
Maksymalna wielko pliku 100 MB
  Zaloguj/Wyloguj Napisz do Nas

  W dniu 19 maja 2017 r. w” Karczmie u Zbyszka”, koło Pawłowa , odbyło się spotkanie emerytów naszego koła z okazji Dnia Strażaka. W spotkaniu wziął udział Komendant Powiatowy PSP w Ciechanowie Arkadiusz Muszyński. Tradycyjnie na spotkanie przybyli licznie koleżanki i koledzy, wśród nich seniorzy naszego koła Jadwiga Kołakowska i Jan Brodzik emeryci , którzy 15 lat temu zakładali koło. Do zacnego grona emerytów przyjęci zostali: Dariusz Kopczyński, Krzysztof Dołęgowski, którzy w tym roku zakończyli służbę i przeszli na zaopatrzenie emerytalne. Po przedstawieniu bieżących spraw organizacyjnych przez  Prezesa Koła Waldemara Wyszkowskiego, odbyła się biesiada  w trakcie której koleżanki i koledzy emeryci dyskutowali na różne tematy bieżące i prywatne . Biesiada z uwagi na ładna pogodę miała charakter rekreacyjno-plenerowy .

  Akcje informacyjne

  Kampania Społeczna MSWiA promująca szacunek dla Flagi RP i Hymnu RP

  flaga

  ...................................

  grafika

  ...................................

  Logo coRozstrzygnięcie KONKURSU

  ...................................

  "Każdy adres-kazdy adres-jest ważny"

  ...................................

  nie dla czadu...................................

   

  ...................................

  fajerwerki poradnik

  Ostrzeżenia pogody


  Zmiana 1Zmiana 2Zmiana 3
  trwa inicjalizacja, prosze czekac...Content marketing

  Licznik odwiedzin


  228372

  Dziś:120
  Ten miesiąc:4,286
  Poprzedni miesiąc:4,452

  STATYSTYKA ZDARZEŃ
  Ilość interwencji na dzień:
  23-05-2018
  Ogółem 388
  Pożary 158
  Miejscowe zagrożenia 205
  Alarmy fałszywe 25
  Ciechanów